WYPOCZNIJ Z NAMI ZIMĄ W TATRACH

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na zimowy wypoczynek z nami w  urokliwej Bukowinie Tatrzańskiej, w przepięknym ośrodku Grand Stasinda.
Wrzesień, to czas by zacząć planować odpoczynek zimą. Luty, to już półroczny czas od wakacyjnej laby, dlatego po wielu szkolnych i zawodowych trudach czas na chwilę wytchnienia w zimowej, górskiej scenerii gdzie choć na kilka dni można zapomnieć o niełatwych czasach, w jakich wszyscy żyjemy.
 
Wychodząc naprzeciw Wam, naszym Klientom, budowaliśmy zimową ofertę, tak, żeby sprostać wielu aspektom:
  1. Przede wszystkim, bardzo długo i konsekwentnie negocjowaliśmy wszystkie ceny tak, żeby oferta była dostępna dla każdego.
  2. Pomimo ogromnej inflacji nasze ceny nie „oszalały” aż tak i w porównaniu do ubiegłego sezonu cena wzrosła średnio o około 330 zł i jest gwarantowana.
Wprowadziliśmy parę nowych rozwiązań, mając na uwadze finanse i zwiększenie atrakcyjności pobytu. I tak:
  1. Zamiast 2 posiłków dziennie, mamy 3 (śniadanie, obiad z deserem, kolacja), to spowoduje brak konieczności dożywiania się w barach na stokach narciarskich.
  2. Kolejna zmiana, to szkolenia narciarskie na różnych stokach w obrębie karnetów TATRA SUPER SKI (wykaz ośrodków w naszej ofercie) więc każdego dnia możemy być na     innym stoku.
  3. Następna nowość, to transfery na wyciągi. Opłata za nie, nie jest wliczona w koszt pobytu, pozwoli to Państwu podjąć własną decyzję o sposobie transportu, nie ponosząc       z  góry jego kosztów. Ci z Państwa, którzy będą chcieli skorzystać z transferów, będą mogli zadeklarować taką chęć przy rezerwacji, a Ci, którzy wolą jeździć  własnym transportem nic nie tracą.  
  4. Kolejna propozycja dla Państwa, to PROMOCJA 150 zł./os. REZERWACJA Z WPŁATĄ WYMAGANEJ ZALICZKI DO 15.10.2022
Rozpoczęliśmy już sprzedaż oferty, którą znajdziecie Państwo w zakładce „OFERTY”.
W ofercie zarówno obóz narciarski dla tych, którzy chcą szlifować technikę narciarską, jak również wczasy, dla tych, którzy chcą odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody i znakomitym hotelu, w komfortowych warunkach – GRAND STASINDA czeka na nas! Można też połączyć obie te imprezy, zapisując np. dzieci na obóz, a Rodzice  na wczasach 🙂
  
WAŻNE! Stosując się do Warunków Rezerwacji właścicieli Grand Stasindy informujemy, że rezerwacja i sprzedaż ofert zimowych będzie się odbywać tylko do 30-go listopada 2022 r. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam do szybkiej rezerwacji miejsc lub Deklaracji Rezerwacji w późniejszym terminie. Deklaracja późniejszej rezerwacji wiązać się będzie z koniecznością wpłaty zadatku w wysokości 5% całej kwoty. Pozostałe płatności rozkładamy na dowolną ilość rat, tak, żeby ostatnia  transza wpłynęła najpóźniej na 20 dni przed terminem imprezy.
 
Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!
 
Obiekt Grand Stasinda można obejrzeć pod adresem: https://www.stasinda.pl/