Obóz narciarski dla rodzin z dziećmi i dorosłych

OBÓZ NARCIARSKI
DLA RODZIN Z DZIEĆMI I DOROSŁYCH

Termin: 27.01.-03.02.2019 r.
Miejsce: Polska – Bukowina Tatrzańska
Zakwaterowanie: Centrum Rekreacji I Biznesu GRAND STASINDA
Wyżywienie: całodzienne (śniadanie, obiadokolacja + deser – wszystkie posiłki w formie bufetu)
Rodzaj wyjazdu: impreza narciarska dla rodzin z dziećmi, singli, dorosłych.
Wiek uczestników: dzieci młodsze, starsze. Dorośli w każdym wieku.

Dla miłośników wspaniałych widoków, czystego górskiego powietrza, niepowtarzalnej góralskiej atmosfery, białego szaleństwa i dobrej zabawy. Dla tych co chcą szkolić technikę jazdy na nartach lub dopiero zacząć.
Jeździsz na nartach , czy nie jeździsz, wybierz się z nami. Zapewnimy Ci miłą atmosferę, wspaniałe jedzenie , pobyt w super warunkach i szkolenie narciarskie w przyjaznej atmosferze.

BUKOWINA TATRZAŃSKA

Miejscowość leżąca na trasie z Poronina do przejścia granicznego na Łysej Polanie. Położona w obrębie Skalnego Podhala, rozkłada się szeroko na grzbietach kilku wierchów, porozdzielanych potokami. Górski klimat i gościnność rodzimych Górali sprawiają, że jest to miejsce, gdzie warto spędzić wolny czas. Dodatkowym atutem tej miejscowości są baseny termalne.
Bukowina Tatrzańska dysponuje aż 22 wyciągami narciarskimi: talerzykowymi, orczykowymi i krzesełkowymi. Większość tras jest oświetlona, w razie potrzeby sztucznie dośnieżane oraz codziennie ratrakowane. Nartostrady zostały tak wytyczone, aby mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści, którzy opanowali różne stopnie umiejętności, jednak większość wyciągów jest przyjaznych osobom początkującym.
Natomiast dla wymagających wielbicieli białego szaleństwa, niedaleko znajduje się narciarski raj w słynnej już Białce Tatrzańskiej, a także Stacja Narciarska Litwinka Grapa Ski oferująca nowoczesną, czteroosobową kolej krzesełkową, na stoku o długości 1300 m. Ponadto trasy narciarskie o różnym stopniu trudności – czerwone, niebieskie.

ZAKWATEROWANIE:

Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND STASINDA w którym zamieszkamy, to nowo wybudowany przestronny, nowoczesny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku. W pobliżu znajdują się liczne wyciągi o różnym stopniu trudności.
W ośrodku do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienką i TV, dostęp do Internetu (Wi-Fi), salę gier ze stołami do bilarda, cymbergajem, ping-ponga, piłkarzykami. Sale regionalne w góralskim stylu z kominkiem, gdzie można miło spędzić czas, sale zabaw dla małych dzieci, oraz nowoczesny basen kryty, basen dla dzieci. Poza pływalnią są sauny ( fińska, parowa, infrared ), dwa jacuzzi, grota solna. Ponadto kręgielnia oraz bar (płatne wg cennika), sale: sportowa, squasha ( płatna wg cennika ), sala gier oraz sala zabaw dla naszych najmłodszych turystów. Serwis kawowy dostępny całą dobę (bez dodatkowych opłat).Kącik internetowy dostępny całą dobę (bez dodatkowych opłat). Bezpłatny, oświetlony parking.

WYŻYWIENIE:

Całodzienne: 2 posiłki – śniadanie, obiadokolacja + deser. Posiłki w formie bufetu.
Kawa, herbata bez ograniczeń.
Rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu

 

PROGRAM NARCIARSKI:

Codzienne zajęcia narciarskie – nie mniej niż 3 godziny dziennie na stokach z przerwą na gorącą herbatę 🙂 Podział na grupy w zależności od stopnia zaawansowania (początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani). Wykład narciarski przybliży Wam podstawy techniki i historię narciarstwa.

Grupy ilościowo zgodne z przepisami PZN. Jazda nocna pod okiem opiekunów .

Dodatkowe informacje:

 • Programem (szkoleniem) narciarskim objęte są dzieci od 6 roku życia. Szkolenie dzieci młodszych, odbywa się po wcześniejszym ustaleniu z instruktorem.
 • Nie zapewniamy indywidualnej opieki na stoku nad dziećmi do 6 roku życia (sporadycznie będzie to możliwe, po wcześniejszym ustaleniu, w zależności od czasowych możliwości kadry )
 • Po wcześniejszym ustaleniu, poza szkoleniem jest możliwość pozostawienia dziecka pod opieką wychowawców i samodzielnego udania się na narty 🙂

 

PROGRAM REKREACYJNY:

 • kulig z pochodniami;
 • ognisko z kiełbaskami lub biesiada góralska;
 • nielimitowane wejścia na basen, sauny oraz jacuzzi;
 • zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i dla dorosłych na sali sportowej (2 razy);
 • elementy survivalu dla dzieci – rozpoznawanie śladów zwierząt, ćwiczenia z orientacji;
 • konkurs rzeźby ze śniegu, budowanie śnieżnej fortecy, budowanie igloo, bitwa na śnieżki;
 • program wieczorny – gry i zabawy, turnieje i rozgrywki.

OPCJE DODATKOWO PŁATNE:

 • Wjazd kolejką na Kasprowy Wierch – koszty według cennika.
 • Baseny Termalne Bukowina – to baseny rekreacyjne, pływackie, brodziki dla dzieci, zjeżdżalnie, jacuzzi i dzika rzeka (koszty według cennika).
 • Wycieczki fakultatywne – Zakopane – zwiedzanie miasta; wjazd kolejką linowo – terenową na Gubałówkę.

*Program będzie dostosowany do panujących aktualnie warunków atmosferycznych oraz możliwości, chęci i umiejętności uczestników.

KADRA:

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i instruktorską z zastosowaniem wszystkich środków zapewniających bezpieczeństwo uczestników.

TERMIN: 27.01.-03.02.2019 r.

Ferie zimowe dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.

CENA:

Dorośli – 1699 PLN/ os. – 8 dni
Dzieci od lat 6-10 – 1450 PLN/ os. – 8 dni
Dzieci 4-5 lat – 1299 PLN/ os. – 8 dni
Dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami bez świadczeń – GRATIS /dzieci urodzone od 2015 roku/

CENA ZAWIERA:

 • pobyt i wyżywienie;
 • realizację programu sportowego i rekreacyjnego;
 • transfery na wyciągi;
 • nielimitowane wejścia na basen, sauny oraz jacuzzi;
 • opiekę kadry pedagogiczno – instruktorskiej;
 • ubezpieczenie NNW AXA.

CENA NIE ZAWIERA:

 • transportu -istnieje możliwość dowiezienia Klienta z Zakopanego do Bukowiny Tatrzańskiej (gratis);
 • wycieczki fakultatywnej;
 • karnetów na wyciągi : cena za 12 przejazdów od 12 zł – 40 zł lub karta dzienna(terminowa) od 45-85 zł;
 • Wypożyczenia sprzętu:
   Narty komplet (deski, buty, kije) – cena ok. 40 zł/dobę;
   Snowboard komplet (deska, buty miękkie) – cena ok. 45 zł/dobę.

GALERIA ZDJĘĆ dostępna na stronie: www.stasinda.bukowinatatrzanska.pl